Akademia Talentów to inicjatywa kulturalna mająca na celu wsparcie utalentowanych dzieci w realizacji marzeń oraz promocję  firm, oferujących produkty i usługi dla dzieci i młodzieży wpływające na Ich rozwój w różnych dziedzinach takich jak sport, nauka, muzyka, taniec itp.

Wydarzenie ma charakter warsztatów połączonych z konkursami, których celem jest wybór najbardziej utalentowanych dzieci. Każda firm uczestnicząca w projekcie przygotowuje własne stoisko, na którym nie tylko ma możliwość prezentacji marki ale także zorganizowania nieszablonowych zabaw i konkursów dla najmłodszych. Akademia Talentów to połączanie świetnej zabawy, edukacji, rozrywki z wyjątkową szansą poznania potencjału dziecka, które w jednym miejscu może przetestować swoje umiejętności w wielu dziedzinach.

Akademia Talentów odbywać się będzie na terenie  szkoły, gdzie firmy  wystawiające się będą miały swobodny dostęp do Sali  gimnastycznej w celu realizacji konkurencji sportowych jak i salek lekcyjnych, przy realizacji innych ćwiczeń. Każdy uczestnik Akademii otrzyma kartę, z miejscem na znaczki konkurencji, w których brał udział.

Każda firma wystawiająca się podczas akademii, ma obowiązek ufundować co najmniej jedną główną nagrodę dla wybranego dziecka w postaci stypendium, bezpłatnego wyjazdu treningowego, bezpłatnego kursu itp.

Warunki będą jeszcze definiowane.

Projekt w trakcie realizacji.