Karta Premium, która umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych rabatów od rzetelnych, polecanych firm w danym mieście.

Karta Lokalnego Biznesu to projekt rekomendujący wyłącznie zweryfikowane, zapewniające najwyższą jakość usług i produktów firmy lokalne. Celem karty jest promocja lokalnej przedsiębiorczości, wsparcie w promocji firm małych i średnich, zachęcenie do współpracy i realizacji wspólnych inicjatyw przedsiębiorstw niezależnie od wielkości i liczby zatrudnienia.
Istotą KARTY BIZNESU jest fakt, że będzie ona dystrybuowana wyłącznie w firmach dużych i średnich, które tym samym staną się partnerem projektu, będą promowane za pośrednictwem strony internetowej i otrzymają Certyfikat Marki Sukcesu za wsparcie lokalnego biznesu. Nie będą tym samym uczestnikami programu jako oferent produktów i usług.

Przystąpienie do programu Karta  Biznesu jest płatne i warunkowane wypełnieniem formularza zgłoszeniowego. Karta wydawana jest bezpłatnie w formie elektronicznej. W ramach projektu będą systematycznie realizowane konkursy na najbardziej rzetelną i przedsiębiorczą firmę lokalną. Karta będzie dostępna w miastach: Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Kraków, Wrocław, Lublin, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Białystok i będzie obowiązywała wyłącznie na usługi/ produkty firm lokalnych.

Projekt w realizacji.