Pyszna TV to internetowa telewizja promująca kuchnię regionalną, wyjątkowo smaczne restauracje i ich szefów kuchni, kulinarne wydarzenia i inicjatywy branżowe oraz skierowane do klientów indywidualnych (warsztaty kulinarne, festyny, targi itp.). Pyszna TV to wyjątkowo „smaczny projekt”, w którym głos mają zarówno eksperci gotowania jak i klienci i goście. Prezentacje restauracji, gotowanie na żywo z szefami kuchni najlepszych restauracji, wywiady z gośćmi , klientami, odwiedziny u lokalnych producentów, reportaże z najlepszych imprez kulinarnych – to wszystko w Pyszna TV.
Pyszna TV powstała, aby: zadziwiać pomysłami na smaczną kuchnię, pokazywać regionalne składniki, z których szef kuchni może stworzyć niesamowite potrawy, zachęcać do smakowania dań regionalnych, opartych na naturalnych składnikach, pobudzać kreatywność i zachęcać do realizowania pasji kulinarnych w młodych ludziach, wspierać lokalną przedsiębiorczość, pokazywać „ na żywo” jak powstają najbardziej wyszukane dania, zachęcać do wspólnego spędzania czasu przy dobrej kuchni zarówno pasjonatów jak i rodziny, budować wyjątkową sieć kulinarnych pasjonatów kuchni regionalnej, wspierać regionalne inicjatywy promujące dobrą kuchnię, promować lokalne restauracje, producentów żywności.

I edycja projektu dostępna jest na kanale You Tube.

Projekt zakończony.

 

Zostaw swój numer, oddzwonimy

Twoje dane przetwarzamy wyłącznie dla celów kontaktu telefonicznego. Nie przechowujemy ich, nie wykorzystujemy dla celów marketingowych. Nie martw się więc o niepotrzebne kontakty z naszej strony :)