Warsztaty kreatywne

Warsztaty kreatywne

Kreatywna burza mózgów to wyjątkowe spotkanie rozwojowe, integracyjne, motywacyjne dla pracowników firmy MŚP. Polega ono na zebraniu w jednym miejscu, nad jednym celem/tematem przedstawicieli wybranych działów w firmie. Celem ich kreatywnej pracy, wspieranej przez opiekuna marki i trenera jest wygenerowanie różnych pomysłów/ opcji, analiza ich i wnioski do działania. Jest to niesamowicie motywujące narzędzie, które poza swoim kontekstem biznesowym może wpłynąć także na integrację zespołu.
Warsztaty mogą trwać od 6 godzin do kilku dni, w zależności od potrzeb firmy.

Istnieje wiele różnych technik, które można wykorzystać podczas organizacji warsztatów marketingowych. Nasza agencja marketingowa wykorzystuje następujące:

  • Analiza SWOT – technika ta polega na przeprowadzeniu analizy mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń dla danego produktu lub marki. Uczestnicy mogą być zachęcani do zidentyfikowania tych czynników i wykorzystania ich do opracowania strategii marketingowej.
  • Design thinking – technika ta polega na podejściu projektowym, które pomaga znaleźć kreatywne i innowacyjne rozwiązania problemów. Podczas warsztatów marketingowych można wykorzystać design thinking do opracowania nowych strategii marketingowych lub pomysłów na kampanie reklamowe.
  • Brainstorming – technika ta polega na zbieraniu pomysłów od uczestników, którzy są zachęcani do dzielenia się swoimi myślami bez żadnych ograniczeń. Podczas warsztatów marketingowych brainstorming może być wykorzystywany do opracowania koncepcji kampanii reklamowej lub strategii marketingowej.
  • Zadania grupowe – technika ta polega na dzieleniu uczestników na grupy i przypisaniu im zadania do wykonania. Podczas warsztatów marketingowych zadania grupowe mogą obejmować opracowanie koncepcji produktu lub stworzenie kampanii reklamowej.
  • Gry biznesowe – gry biznesowe mogą być wykorzystywane do nauczenia uczestników, jak prowadzić działania marketingowe w ramach konkurencyjnego rynku.

Zakres oferty

W ramach usługi burza muzgów możemy zaproponować:
  • Stworzenie planu spotkania
  • Komunikacja e-mailowa z uczestnikami (zadanie domowe)
  • Przeprowadzenie burzy mózgów
  • Wnioski / podsumowanie

Cena i warunki współpracy

Relizowaliśmy projekt podczas współpracy z klientami, aktualnie zdecydowaliśmy się wyodrębinić tę usługę jako dedykowaną ofertę dla rozwijających się firm MŚP.

Cena: od 1400 zł netto (6 h), w cenie słodki poczęstunek.

Czas realizacji zlecenia – ustalenie terminu, w którym burza mózgu odbędzie się w firmie lub naszym biurze.

Umów się na spotkanie. Poznajmy się!

STUDIO MARKI BRANDSOUL SP.Z O.O.

Biuro Poznań

Św. Michała 100 lok. 304
61-005 Poznań

Biuro Swarzędz

ul. Nowy Świat 10G/2
62-020 Swarzędz

DANE FIRMY

Studio Marki Brandsoul Sp. z o. o.
ul. Harmonia 9/6
62-020 Zalasewo

kom. +48 668 130 202
info@brandsoul.pl

NIP: 7822692832
REGON: 366811048
KRS: 0000668828

FORMULARZ KONTAKTOWY

en_USEnglish