Agencja marketingowa BRANDSOUL

Agencja marketingowa Brandsoul

Studio Marki Brandsoul to firma działająca na rynku od 2008, specjalizująca się
w kompleksowym doradztwie marketingowo-sprzedażowym w sektorze małych i średnich firm.
  • Jesteśmy kreatywną i ambitną agencją reklamową, działającą na terenie całej Polski.
  • Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z sektora MŚP – dla nich pracujemy i kreujemy nowe pomysły.
  • Nasze studio reklamy z Poznania tworzy zespół ambitnych ludzi, pragnących realizować cele marketingowe wspólnie z Klientami.
  • Naszym celem jest pokazanie Państwu jak ważny jest marketing w rozwoju firmy i jak kluczowe może okazać się umiejętne „zgranie” sprzedaży i marketingu w osiągnięciu biznesowego sukcesu.
  • Studio marki Brand Soul wyznaje zasadę, że „ludzka kreatywność jest największym zasobem” i to ona „napędza nas” do pracy.
  • Praca jest naszą pasją. Chcąc rozwijać nowe marki i realizować własne pomysły poszukujemy firm, które pragną współpracować w zakresie doradztwa marketingowego z rzetelnym doradcą reklamowym.
  • Nie boimy się żadnych wyzwań więc, jeśli tylko chcą się Państwo spotkać i porozmawiać, jesteśmy do dyspozycji.
  • Współpracę z Klientem rozpoczynamy zawsze od niezobowiązującej rozmowy, po której możemy zaproponować konkretne rozwiązania i pomysły.
  • Kompleksowo opiekujemy się firmami w zakresie marketingu, sprzedaży, PR i szeroko rozumianego biznesu. Doradzamy jak rozwinąć marki i wykorzystać ich potencjał.
  • Realizujemy szereg projektów własnych, wszystkie z myślą o małych i średnich firmach. Zapraszamy do zapoznania się z NASZYMI MARKAMI.

Agencja marketingowa - czym właściwie się zajmuje?

Profesjonalna Agencja Marketingowa Studio Marki Brandsoul - W czym możemy pomóc?

Brandsoul, to agencja marketingowa, którą wyróżnia zaangażowanie, kreatywność i przede wszystkim, doświadczenie w kompleksowej opiece nad markami z różnych dziedzin. Opieramy się o sprawdzone metody sprawnej komunikacji w biznesie.

Nasze usługi kierujemy do małych i średnich firm. Działamy na najwyższym poziomie, oferując przy tym atrakcyjne ceny. Pomożemy ci w prowadzaniu twoich mediów społecznościowych, zaplanujemy odpowiednie kampanie marketingowe, zapewnimy Ci opiekę nad wizerunkiem twojej firmy i wiele więcej! Gwarantujemy rzetelność, wysoką jakość usługi, terminowość i co najważniejsze – efektywność! Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebuje Twoja firma.

Zgłoś się do nas, a my opracujemy dokładny plan działań marketingowych dostosowany do twoich potrzeb!

Czym jest agencja marketingowa?

Agencje marketingowe przede wszystkim zajmują się kreowaniem pozytywnego wizerunku swoich klientów. Może to dotyczyć konkretnych osób, firm bądź pojedynczych produktów.

Oferty agencji są bardzo rozbudowane. Działają one w obszarach: doradztwo marketingowe, public relations, content marketing, web developing, SEM, promocja, copywriting czy projektowanie graficzne. Agencje wspierają klientów i dbają o ich biznes od strony marketingowej. W ich skład wchodzą specjaliści z różnych dziedzin. Wśród nich znaleźć można: programistów i webmasterów odpowiedzialnych za tworzenie stron internetowych, projektantów graficznych czy ekspertów od promocji.

Czym zajmuje się agencja marketingowa?

Agencje oferują różne usługi. Przekładają oczekiwania klientów na konkretne strategie i pomysły. Tworzą kreatywne projekty i proponują najlepsze rozwiązania względem danej firmy. Opracowują plany marketingowe dostosowane do potrzeb klienta. Projektują oraz realizują liczne kampanie. Kreują marketingowe cele oraz urzeczywistniają je. Nie tylko wymyślają strategie, ale także je materializują. Zajmują się przede wszystkim dbaniem o pozytywny wizerunek klienta.

Agencja marketingowa a agencja reklamowa – jakie są różnice?

Jaki zakres współpracy wybrać?

Pojęcia agencji marketingowej i reklamowej często są mylone. Klienci błędnie identyfikują ze sobą dwie odrębne agencje. Jest jednak między nimi sporo różnic. Agencja reklamowa, jak sugeruje jej nazwa, specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji kampanii reklamowych. Zajmuje się tworzeniem reklam dla marek internetowych, prasowych, drukowanych, telewizyjnych czy radiowych. Do zakresu jej usług wchodzi m.in.: projektowanie plakatów, bannerów, szyldów, opakowań produktów, spotów telewizyjnych czy radiowych. Planuje i realizuje projekty reklam oraz tworzy strategie reklamowe. Agencja marketingowa skupia się na kreowaniu wizerunków. Zakres jej działań jest znacznie szerszy od agencji reklamowej. Do jej zadań należą liczne ruchy związane z szeroko pojętym marketingiem. Realizuje pomysły swoich klientów, tworzy kampanie marketingowe i opracowuje plany działania w mediach społecznościowych. Zajmuje się także promocją, public relations, content marketingiem czy marketingiem szeptanym. Zajmuje się także projektowaniem i realizacją działań reklamowych, w ramach opracowanej strategii. Jej celem jest zadbanie o wizerunek klienta.

Jakie zadania realizuje agencja marketingowa?

W zakres usług agencji marketingowej wchodzi przede wszystkim tworzenie strategii marketingowych.

Agencja ma za zadanie stworzyć konkretne pomysły sprzyjające kreowaniu pozytywnego wizerunku klienta oraz je zrealizować. Strategia taka musi być dostosowana do okoliczności rynkowych oraz potrzeb klientów. Inne usługi agencji to chociażby doradztwo marketingowe, czyli wspieranie firmy w aspektach marketingowych i wizerunkowych, doradztwo sprzedażowe (audyt sprzedażowy, konsultacja, plan sprzedaży), optymalizacja marketingu, opieka nad mediami społecznościowymi (dobranie odpowiednich mediów, tworzenie profili, planowanie treści oraz ich tworzenie), wdrożenie produktów na rynek oraz ich promocja, tworzenie stron internetowych oraz grafiki, pozycjonowanie stron, przeprowadzanie kampanii linków sponsorowanych, digital marketing.

Umów się na spotkanie. Poznajmy się!

STUDIO MARKI BRANDSOUL SP.Z O.O.

ul. Nowy Świat 10G/2
62-020 Swarzędz

kom. +48 668 130 202
INFO@BRANDSOUL.PL

DANE FIRMY

Studio Marki Brandsoul Sp. zo.o.
ul. Harmonia 9/6
62-020 Zalasewo

NIP: 7822692832
Regon: 366811048
KRS: 0000668828

FORMULARZ KONTAKTOWY