Marketing szeptany

Marketing szeptany

Marketing szeptany powinieć pomagać budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa poprzez wpisy na forach/ blogach itp., które są rzetelne i wiarygodne. Przesada w wykorzystaniu marketingu szeptanego i nieumiejętne łączenie go lub nie łączenie go w cale z innymi narzędziami marketingowymi może wpłynąć negatywnie na wizerunek firmy.

Działań w zakresie marketingu szeptanego podejmujemy się wyłącznie po weryfikacji rzetelności i wiarygodności pozytywnego wizerunku firmy.

Zakres oferty

Zakres oferty, w przypadku marketingu szeptanego obejmuje:
  • Produkty i usługi – kiedy wykorzystujemy marketing szeptany do promocji produktów i usług. Są to pozytywne opinie, rekomendacje, recenzje i wskazówki, które są przekazywane od zadowolonych klientów do potencjalnych klientów.
  • Markę – kiedy wykorzystujemy marketing szeptany dla budowania pozytywnego wizerunku marki. Są to opinie i rekomendacje dotyczące marki, które mogą wpłynąć na jej postrzeganie przez klientów.
  • Zadowolenie z obsługi klienta i procesu sprzedaży – kiedy wykorzystujemy marketing szeptany do przekazywania informacji i profesjonalnej obsłudze klienta, zadowoleniu z procesu sprzedaży itp.
  • Promocje, rabaty, atrakcyjne oferty – kiedy wykorzystujemy marketing szeptany do informowania i przekazywania dalej atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Cena i warunki współpracy

W przypadku marketingu szeptanego, zakres oferty może być bardzo zróżnicowany i zależy od strategii i celów firmy.
Ważne jest, aby stworzyć dobry produkt lub usługę, obsłużyć klientów w sposób profesjonalny i zyskać ich zaufanie, aby przyczynić się do rozwoju pozytywnego wizerunku firmy i przyciągnięcia nowych klientów.

Cena: od 500 zł netto, w zależności od systematyczności wpisów.

Umów się na spotkanie. Poznajmy się!

STUDIO MARKI BRANDSOUL SP.Z O.O.

Biuro Poznań

Św. Michała 100 lok. 304
61-005 Poznań

Biuro Swarzędz

ul. Nowy Świat 10G/2
62-020 Swarzędz

DANE FIRMY

Studio Marki Brandsoul Sp. z o. o.
ul. Harmonia 9/6
62-020 Zalasewo

kom. +48 668 130 202
info@brandsoul.pl

NIP: 7822692832
REGON: 366811048
KRS: 0000668828

FORMULARZ KONTAKTOWY

pl_PLPolish