Rozpocząłeś właśnie działalność gospodarczą? Nie masz pomysłu od czego zacząć w kwestii marketingu lub nie masz totalnie czasu się tym zająć? Oto jesteśmy.  Pomożemy Tobie rozpocząć kreowanie Twojego wizerunku. Doradzimy co jest ważne, od czego warto rozpocząć, co będzie efektywne w Twojej branży/ lokalizacji itp. Zainwestuj w swoją markę i przygotuj się do efektywnego działania na rynku. Zaufaj ekspertom od marketingu i wizerunku.

Zakres oferty – MIKRO FIRMA na START

  • Pakiet MINI – konsultacja marketingowa, stworzenie profili w mediach społecznościowych (pierwszy wpis), przygotowanie opisu o firmie i ofercie, projekt + druk (100 szt) wizytówki.
  • Pakiet STANDARD – konsultacja marketingowa, stworzenie profili w mediach społecznościowych (pierwszy wpis), przygotowanie opisu o firmie i ofercie, projekt + druk (100 szt) wizytówki, strona www wizytówka na wordpress (np. www.iluminacje-swiateczne.pl)
  • Pakiet MAX – konsultacja marketingowa, stworzenie profili w mediach społecznościowych (pierwszy wpis), przygotowanie opisu o firmie i ofercie, projekt + druk (100 szt) wizytówki, strona www wizytówka na wordpress (np. www.iluminacje-swiateczne.pl), ulotka o firmie (A5/A6/DL), prowadzenie mediów społecznościowych (2 wpisy tygodniowo) przez 2 miesiące, wpis na www.portal-msp.pl, wywiad z właścicielem, konto na google lokalne (uzupełnione), statystyki google.


Cena: 
Trzy pakiety do wyboru, w każdym różny zakres usług w zależności od potrzeb firmy, ceny pakietów: MINI 500 zł, STANDARD 1000 zł, MAX 1500 zł.
W przypadku pakietów STANDARD I MAX możliowść płatności w ratach. Opłata jednorazowa.

Czas realizacji zlecenia – według zlecenia:)

Zamów pakiet MIKRO FIRMA NA START dla swojej firmy: info@brandsoul.pl, kom: 668 130 202