Pierwsza polska książka detailingowa!

Pierwsza polska książka detailingowa!

Nasz klient, Sebastian Kocoł, stworzył pierwszą na polskim rynku książkę dotyczącą pielęgnacji tapicerek skórzanych! Zdobądź ekskluzywną wiedzę, która do tej pory przekazywana była na zamkniętych szkoleniach!

„Skórzane królestwo. Jak czyścić, pielęgnować i chronić skórę” to pierwsza taka pozycja na polskim rynku! Odpowiada ona na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji skórzanej tapicerki. Porady w niej zawarte przydadzą się nie tylko w samochodzie, ale także w domu.

Autorem książki jest Sebastian Kocoł, twórca marki Sibelum i wyłączny dystrybutor marki Gliptone w Polsce, z którą współtworzył obecny polski rynek detailingowy. To specjalista, który pielęgnacją skórzanych tapicerek zajmuje się już od 16 lat! Swoją książkę kieruje nie tylko do amatorów. Wiedza w niej zawarta przyda się także profesjonalistom prowadzącym swoje własne studia detailingowe!

 

Z książki „Skórzane królestwo”, dowiesz się m.in.:

  • Jak rozróżnić rodzaje skóry,
  • Jak usuwać zapach dymu z papierosów,
  • Czym nie czyścić skórzanej tapicerki i dlaczego,
  • …oraz wiele więcej!

 

Książkę dostępna jest na stronach internetowych:

Aktualnie na stronie https://skorzanekrolestwo.pl trwa przedsprzedaż książki w niższej cenie. Kupując ją do 25.05.2022 r. nie tylko zapłacisz mniej, ale także otrzymasz książkę wraz z autografem autora!

 

Czytaj więcej: https://skorzanekrolestwo.pl

pl_PLPolish