O Nas

Studio Marki Brandsoul to firma działająca na rynku od 2008, specjalizująca się w kompleksowym doradztwie marketingowo-sprzedażowym w sektorze małych i średnich firm.

  1. Jesteśmy kreatywną i ambitną agencją reklamową, działającą na terenie całej Polski.
  2. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z sektora MŚP – dla nich pracujemy i kreujemy nowe pomysły.
  3. Nasze studio reklamy z Poznania tworzy zespół ambitnych ludzi, pragnących realizować cele marketingowe wspólnie z Klientami.
  4. Naszym celem jest pokazanie Państwu jak ważny jest marketing w rozwoju firmy i jak kluczowe może okazać się umiejętne „zgranie” sprzedaży i marketingu w osiągnięciu biznesowego sukcesu.
  5. Studio marki Brand Soul wyznaje zasadę, że „ludzka kreatywność jest największym zasobem” i to ona „napędza nas” do pracy.
  6. Praca jest naszą pasją. Chcąc rozwijać nowe marki i realizować własne pomysły poszukujemy firm, które pragną współpracować w zakresie doradztwa marketingowego z rzetelnym doradcą reklamowym.
  7. Nie boimy się żadnych wyzwań więc, jeśli tylko chcą się Państwo spotkać i porozmawiać, jesteśmy do dyspozycji.
  8. Współpracę z Klientem rozpoczynamy zawsze od niezobowiązującej rozmowy, po której możemy zaproponować konkretne rozwiązania i pomysły.
  9. Kompleksowo opiekujemy się firmami w zakresie marketingu, sprzedaży, PR i szeroko rozumianego biznesu. Doradzamy jak rozwinąć marki i wykorzystać ich potencjał.
  10. Realizujemy szereg projektów własnych, wszystkie z myślą o małych i średnich firmach. Zapraszamy do zapoznania się z NASZYMI MARKAMI.

Studio marki Brand Soul zaprasza do kreatywnej współpracy:)

pl_PLPolish